10 סיבות טובות לעבור לשרת דואר בענן מיקרוסופט 365

10 סיבות טובות לעבור לשרת דואר בענן מיקרוסופט 365 לעסקים

כל חברה או ארגון שרוצים להתייעל ולצמוח, נעזרת בשירותי ענן לעסקים. אך זה לא מספיק, בחירה בשירותים ובתשתיות איכותיים הם קריטיים. ריכזנו עבורכם את את 10 הסיבות העיקריות שבגללן אנחנו בוחרים לעשות שימוש בשרת הדואר של מיקרוסופט 365.

1. קידמה טכנולוגית – שרתי מיקרוסופט מותקנים על גבי תשתית ענן בפלטפורמה טכנולוגית חדשנית הכוללת עדכונים טכנולוגיים ועדכוני גרסה שוטפים. התשתית הפיזית הינה בפריסה עולמית בחוות שרתים ייעודיות של מיקרוסופט.
2. זמינות מלאה וגישה נוחה מכל מקום בכל זמן ומכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט . גישה מידית ממחשבי PC, מכשירים סלולריים, טבלטים, מוצרי אפל ואנדרואיד לסוגיהם וכדומה .
3. עלויות נמוכות ומחיר אטרקטיבי – חבילות מיקרוסופט זולות משמעותית מהתקנה ותחזוקת שרתים מקומיים. בנוסף לכך, התשלום הינו חודשי ואינו דורש השקעה כספית מרוכזת. עלות ברורה ללא הפתעות ותשלום מוכר מלא כהוצאה ואינו דורש פחת על רכוש קבוע.
4. גמישות לשינויים אירגוניים – הוספה והפחתה של משתמשים בחברה ללא הוצאות מיותרות, התשלום הוא רק על הצריכה בפועל. הוספה או הורדה של משתמשים מתבצעת מיידית והחיוב מתעדכן בהתאם (בטווח של יום עסקים בודד לכל היותר).
5. אבטחת מידע בתקנים וברמת עדכון מהמתקדמים בעולם – עסקים מקומיים מתקשים להשקיע את הממון והמאמצים הדרושים על מנת לשמור על רמת אבטחה נאותה ומעודכנת לעומת תשתיות מיקרוסופט שמעודכנות בתקציבי ענק.
6. אנטי וירוס וסינון דואר זבל מעודכנים ברמה יומית – סריקת כל הדואר הנכנס, ועדכונים שוטפים למסנני הדואר המסננים וירוסים ודואר זבל.
7. התממשקות מלאה לכלים ידידותיים ומוכרים של מיקרוסופט –  תוכנת דואר – Outlook , יומן פגישות , ספר כתובות ואנשי קשר, משימות וכל תוכנות ה-office.
8. תיבות דואר גדולות בנפח בסיסי של 50 גיגה המתעדכנות בנפח אחת לתקופה, כולל אפשרות הרחבה לארכיון נוסף .
9. פינוי משאבים קיימים – הוצאת שרת הדואר המותקן על גבי שרתים ארגוניים מפנה הרבה מאוד משאבים מהמחשוב הארגוני ומאפשרת ניצולו לצרכים אחרים.
10. גיבוי לשרתים ולתיבות הדואר כחלק מהשירות – תשתית עם שרידות וזמינות מובטחת של 99.9% Uptime.

מעבר לשירותי מחשוב לעסקים ותמיכה צמודה, אנו באופיקס מקפידים להציע את מיטב המוצרים בהתבסס על ניסיון עשיר בשרות ובהמלצת הצוות המקצועי .

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לשירותי מחשוב ומעבר למיקרוסופט 365 לעסקים? אתם מוזמנים לפנות אלינו

התייעצו עם מומחי ה-IT שלנו לכל שאלה

מאמרים נוספים

כל המידע על שירותי IT

את הידיעות של רוב בעלי העסקים בתחום המחשבים ניתן לכנות "לא רבות" וגם זו תהיה הגזמה – רוב בעלי העסקים אינם מבינים במחשבים, וגם אין סיבה שיבינו, הם צריכים להבין

קרא עוד »