מחשבים לעסקים

.שירות מחשבים לעסקים – מעטפת מלאה בהתאמה אישית

מחשבים לעסקים – כבר למעלה מ– 14 שנים מספקת OFFIX-IT שירותי שירותי מחשוב לעסקים. עסקים בינוניים וקטנים, הזוכים למענה שלם, מהיר ומדויק לצרכיהם. אנו מכירים היטב את המגבלות, הדרישות ופעילותם השוטפת של עסקים. ולכן מסוגלים להעניק ללקוחותינו פתרונות התפורים במדויק למידותיהם. זאת, בדגש על חיסכון בזמן ובכסף, ניצול מקסימאלי של התקציב, ומתן שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פתרונות מדויקים ומהירים תחת קורת גג אחת

אין ספק כי רשתות המחשבים והתקשורת מהוות חלק אינטגראלי וחיוני בהתנהלות העסקית השוטפת. תקלות בהן עלולות להוביל לפגיעה חמורה עד כדי שיתוק הארגון. מקור התקלה עשוי להיות במגוון רחב של גורמים ונסיבות, החל במכשירי הקצה, הציוד הנלווה, ועד

שירות מחשבים לעסק

לתוכנות, חומרות, שרתים והמחשבים עצמם. לכן, ישנה חשיבות גדולה לעבודה עם OFFIX-IT. אופיקס מספקת שירותי טכנאים מיידיים בהתאמה ספציפית לתקלה לפי שיחת אפיון. אצלנו תוכלו לקבל מענה הולם ומהיר לכל בכתובת אחת.

ריטיינר מחשבים לעסקים

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מספר מסלולים לבחירה, בהתאם לצרכיהם הקבועים והמשתנים. לדוגמה: מרכז תמיכה מרוחק, שירות לפי תקלה וחבילת שעות. כמו כן, לקוחותינו יכולים לבחור במסלול ריטיינר חודשי, או במיקור חוץ המהווה הרחבה שלו. שירות הריטיינר החודשי מקנה ללקוח תחזוקה שוטפת מלאה עבור רשתות מחשוב ותקשורת, כולל תחזוקה מונעת וטיפול בתקלות, החלפת ציוד או מוצרים ללא חיוב על שעות עבודה, ותמיכה מלאה למשתמשים. שירותינו מתחילים בקריאת שירות היוצאת מהלקוח ומטופלת תחילה במוקד Help Desk  שאותו מאיישים אנשי מקצוע מנוסים. לאחר מכן, אם התקלה לא ניתנת לטיפול מרחוק יישלח טכנאי לבית העסק בהתאמה מלאה מבחינת ידע, דחיפות וציוד. כמו כן,

 

לקוחות בחוזה זה  יוכלו לקבל תמיכה מקצועית מלאה בהתקשרות לצד שלישי כמו ספקי התשתית והאינטרנט , תוכנות לשימוש עסקי וכדומה , וכן ייעוץ מקצועי לביצוע רכש.

רכישת מחשבים ניידים ונייחים

אנו מחזיקים בקשת רחבה של מחשבים לעסקים המוצעים במחירים משתלמים במיוחד, ביניהם מחשבים נייחים וניידים של כל המותגים המובילים בשוק ASUS, DELL,LENOVO, HP   ועוד. כאמור, אנו מספקים ייעוץ ברכישת המחשבים וכן מעמידים לרשותכם ציוד נלווה מגוון כגון מסכי מחשב, אל פסק, מדפסות משולבות ולייזר, סורקים, מקרנים, וכמובן מערכות הפעלה ותוכנות.

למידע נוסף והזמנות

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות שירותי מחשבים לעסק שלכם? מוזמנים לפנות אלינו ב– OFFIX-IT בטלפון שמספרו  0722-135-135

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לשירותי מחשוב או מחשבים לעסקים? בכל שאלה בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו

התייעצו עם מומחי ה-IT שלנו לכל שאלה

מאמרים נוספים

מכירת שרתים

OFFIX-IT מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של שרתים פרטיים למכירה, בהתאמה מדויקת לצרכיהם ולמידותיהם

קרא עוד »