מכירת שרתים

מכירת שרתים בהתאם לצרכי העסק

OFFIX-IT מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של שרתים פרטיים למכירה, בהתאמה מדויקת לצרכיהם ולמידותיהם. אנו מתמחים כבר יותר מ– 14 שנים במתן שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובינוניים עד 250 עובדים, ורכשנו היכרות מעמיקה עם דרכי פעולתם, מגבלותיהם ודרישותיהם השוטפות. בתוך כך, אנו אמונים על התקנה, הקמה, ניהול, הקשחה, תחזוקה, וכן מכירת שרתים מסוגים שונים, כולל השכרה ותמיכה בשרתי ענן. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל עת, וישמח לייעץ לכם לגבי השרתים המתאימים לצרכיכם, כמו גם על חבילות השירות הגמישות של OFFIX-IT.

מכירת שרתים בהתאמה לצרכים

ישנם לא מעט שרתים ייעודיים לצרכי עסקים וארגונים, הנבדלים זה מזה במגוון רחב של פרמטרים ויכולות. על כן, אנו מקפידים להתאים מכירת שרתים באופן ספציפי למאפייני החברה, צרכיה ופעילותה השוטפת. בין היתר, ברשותנו שרתי TOWER של DELL, HP, ו– IBM מדגמים שונים המתאימים לעסקים קטנים או בינוניים. שרתים אלו מגיעים בתצורה רגילה כמו מחשבים רגילים, ובמארז מיוחד המקנה עבודה רציפה, בטוחה ואמינה לאורך זמן. כמו כן, ניתן להתקינם באופן פשוט ומהיר, ואף במקומות בלתי רגילים בלא צורך בהכנות מיוחדות. בנוסף, אנו מחזיקים במגוון דגמים של שרתי  RACK מהיצרניות המובילות בעולם, המיועדים לארונות תקשורת ומגיעים בתצורות שטוחות ורחבות.

ייעוץ וניהול שרתי ענן

לצד מכירת שרתים מקומיים אנו מספקים גם חבילת ייעוץ וניהול מקיפה לשרתים בענן. מחשוב הענן בהחלט מסתמן כמגמה העתידית וכבעל יתרונות מהותיים, ולכן מומלץ לבחון אילו מצרכי העסיק ניתן להעביר אליו ואילו רצוי להשאיר בשרת ורשת מקומיים. בין היתר, שרתי ענן מאפשרים ליהנות מטכנולוגיות מתקדמות על גבי תשתיות יקרות, אך במחירים זולים יחסית ובמסלולים נוחים של השכרה חודשית הניתנים לבחירה במינון הרצוי. זאת, לצד מגוון יתרונות נוספים כמו חיסכון כספי ברכישת הציוד, גמישות גבוהה, אבטחת מידע חזקה וזמינות מלאה למידע. מאידך, ישנם גם מספר חסרונות שבגינם חשוב לבדוק את כדאיות העברת או השארת פונקציות מסוימות במקומי. לקבלת מידע וייעוץ הינכם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי של OFFIX-IT.

פנו אלינו

המעוניינים לרכוש שרתים לעסק או לקבל מידע וייעוץ בנושא, מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון 0722-135-135

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית למכירת שרתים לעסק? בכל שאלה בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו

 

התייעצו עם מומחי ה-IT שלנו לכל שאלה

מאמרים נוספים

שירותי it לעסקים בטכנולוגיית ענן

שירותי IT הם למעשה ראשי תיבות של Information Technology, ומתייחסים אל שימוש בטכנולוגיה לצורך ניהול ועיבוד של מידע. טכנולוגיית מידע זו כוללת את כל האמצעים המטפלים בתקשורת ומידע כמו טלפון או

קרא עוד »